Gazlı Amortisör Üretiminde Sektör Lideri

Gazlı Amortisör Üretiminde Sektör Lideri

Şirket Hakkında

 

GASAN Gazlı Amortisör İnş.San.Tic.Ltd. Şti., Bursa merkezli bir gazlı amortisör üretim şirketidir. 15 yıl önce, çeşitli uygulamalar için kaliteli gazlı amortisör  tasarlamak ve üretmek amacıyla yola çıkmıştır. Gasan yıllar geçtikçe çeşitli gazlı amortisörlerin kaliteli üretiminde, önce Türkiye ve sonra da Dünya’da kendine bir yer edinmiş, on beş yıl gibi kısa bir sürede, kaliteli gazlı amortisör üreticisi olarak ün kazanmıştır.

GASAN Gazlı Amortisör İnş.San.Tic.Ltd. Şti , çeşitli alanlarda açma, kaldırma, kapatma, ayarlama ve konumlandırma uygulamalarında kullanılan gazlı amortisörler üretmektedir. GASAN, Türkiye ve yurtdışında önde gelen otomobil, ev mobilyası, endüstriyel ekipman, hastane mobilyası, yolcu koltukları ve sandalyelerinin Üreticilerinin tedarikçisi olarak sektörün gazlı amortisör üretiminde önde gelen üreticisidir.

Gasan® markasıyla üretim yapan fabrikamız MG® Amortisör markasıyla da ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bugün tamamen insan odaklı bir misyona sahip olan Gasan, tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çizgisinde, mümkün olduğu kadar geri dönüşebilir ham madde kullanmaktadır. Bundan dolayıdır ki; gelecek nesillere  bırakabileceğimiz  en önemli miras var olan dünyamızın yaşanabilir olmasıdır.

  • + Günlük üretim
  • + Personel sayısı
  • + Ülkeye İhracat
  • + Yılların tecrübesi
Internet sitemizde politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanmaktayız. Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.