Gazlı amortisör üretiminde lider.

Inovatif Üretim

Gasan Gazlı Amortisör olarak inovatif üretim, yenilikçi yaklaşım, 4000m² kapalı alanda aylık 2 milyon adet üretim kapasitemizle gazlı amortisör sektöründe iş ortaklarımıza farklı ve hızlı çözümler sunuyoruz

Ar&Ge ve Destek

Müşterilerine en iyi gazlı amortisörleri sağlamak için yoğun Ar&Ge çalışmaları ile sektöre yenilikler sunuyoruz.

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Gasan Gazlı Amortisör yaklaşık 25 yıllık üretim tecrübesi ile size daha iyi kalite sunuyoruz.

Geniş Pazarlama Ağı

Gasan ® ve MG® markaları ile Dünya'da 4 kıta 42'den fazla ülkeye gazlı amortisör ihracatı yapıyoruz.

{{currentItem.header}}

{{currentItem.description}}

Medya
Galeri

ÜRETİMLER

HABERLERİMİZ

Gazlı amortisör, yüksek basınç altında toksik olmayan nitrojen ile doldurulur. Bu, piston çubuğunun enine kesit alanına etki eden bir yükleme basıncı üretir. Bu, uzatma kuvvetini oluşturur. Gazlı amortisörün uzatma kuvveti karşı ağırlığın kuvvetinden yüksekse, piston kolu uzar. Uzatma kuvveti daha düşükse, piston kolu geri çekilir. Sönümleme sistemindeki akış enine kesiti, uzatmanın ne kadar hızlı gerçekleştiğini belirler. Nitrojene ek olarak, iç kısımda yağlama ve son konum sönümleme için tanımlanmış miktarda yağ vardır. Bir pnömatik yayın süspansiyon konforu, ihtiyaca göre ve ilgili görev için belirlenebilir.

DAHA FAZLA OKU
Internet sitemizde politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanmaktayız. Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.